Milano HomeMilano Home Rüya Renkli Tül Perde
Milano HomeMilano Home Rüya Renkli Tül Perde
Milano HomeMilano Home Rüya Renkli Tül Perde
Milano HomeMilano Home Rüya Renkli Tül Perde

Milano Home Rüya Renkli Tül Perde

Pilesiz Perde Tercih Ediyorsanız Nasıl Ölçü Almanız Gerektiğini Aşağıdaki Videodan Gözlemleyebilirsiniz;

 

Ürün Özellikleri

• Milano Home Rüya Renkli Tül Perde;

• Tülün zemini sade bir görünüme sahiptir, görseldeki gibidir.

• Kornişe asma düğmeleri dikilidir, Kullanıma Hazır olarak gönderilir.

• Ürün pilesiz olarak tercih edilmesi halinde (bilinen klasik güneşliklerin dikildiği şekilde), ekstraforundaki iplikler çekilerek yada korniş düğmeleri birbirine yakınlaştırılarak pile görünümü kazandırabilirsiniz. Ancak pile görünümü kazandırmak için pencerenizin yada kullanım alanınızın en az iki takı kadar ölçü ile sipariş geçmeniz tavsiye edilir.

• Renkli ürün deterjanı ile 30 derecede yıkanması önerilir. Çamaşır suyu, ağartıcı, optikli deterjan kullanılması önerilmez. Yıkamadan sonra bekletmeden nemli iken asılması halinde ütü gerektirmeyecektir.

Ekstraforlu Düz Dikim Perde Hakkında;

Ekstraforlu olarak dikilmiş düz perdenin kullanımı daha fonksiyonel ve ekonomiktir. Örneğin 2 metre enindeki pencere için 6 metre tül alıp pile görünümü vererek 2 metrelik pencerede kullanabilirsiniz (Sık Pile Görünümündedir). Aynı tülü isterseniz 3 metrelik pencere yada mekanda yine kullanabilirsiniz, sadece pileleri saha seyrek olur(Seyrek Pile Görünümündedir). Ancak 2 metre pileli dikilmiş bir tül perde almış olsaydınız 3 metrelik bir alanda kullanamayacaktınız. Eviniz yada kullanacağınız mekanınız kiralık yada geçici ise üründen daha sonrada faydalanabilmeniz için bu ürünü tavsiye ederiz.

 

Pileli Dikim Perde Hakkında;

Pileli perde uzman terziler tarafından nizami bir şekilde dikildiği için daha şık ve nizami bir görünüme sahiptir, ve üç türlü pile seçeneği mevcuttur.

Sık Pile; en ölçüsünün her bir metresi için üç katı kadar tül perde kullanılarak hazırlanır (Bir metre EN’e sahip Tül için 3 metre tül kullanılır) sık pile daha zengin ve şık durur, önem verdiğiniz mekanlar için tercih etmeniz önerilir.

Normal Pile; en ölçüsünün her bir metresi için iki buçuk katı kadar tül perde kullanılarak hazırlanır (Bir metre EN’e sahip Tül için 2,5 metre tül kullanılır) genelde tercih edilen pile sıklığıdır.

Seyrek Pile; en ölçüsünün her bir metresi için iki katı kadar tül perde kullanılarak hazırlanır (Bir metre EN’e sahip Tül için 2 metre tül kullanılır) ekonomik olduğu için tercih edilen pile sıklığıdır.

Benzer Ürünler